FIX10460322
Manufacturer #:
Manufactured by:
Powermatic
Product Description
Questions and Answers
Be the first to ask our experts a question about this part!
Model Compatibility
This part works with the following models:
Fix Number: FIX10460322
Manufacturer Part Number: 6289003
Brand Model Number Description
Powermatic PF-33 Power Feeder - 3Ph 460V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-41 Power Feeder - 1Ph 115V 4 Speed Powerfeeder
Powermatic PF-43 Power Feeder - 3Ph 230V 4 Speed Powerfeeder