Part Location Diagram of WB30T10043 GE Haliant Element - 1200W
See part 56 in the diagram
( Grid squares measure 1x1 inch )
Haliant Element - 1200W WB30T10043
Works With Model JP960KC1CC!
Special Order
Fix Number:
FIX243901
Manufacturer #:
WB30T10043
Manufactured by:
GE
Works With Model JP960KC1CC!
Product Description
Questions and Answers
Be the first to ask our experts a question about this part!
Model Compatibility
This part works with the following models:
Fix Number: FIX243901
Manufacturer Part Number: WB30T10043
Brand Model Number Description
General Electric 18471-1 Range
General Electric 18571-1 Range
Kenmore 91142404100 Cooktop - 30" COUNTER UNIT