Works With Model TEC-632671C!
Special Order
Fix Number:
FIX9059588
Manufacturer #:
632549
Manufactured by:
Tecumseh
Works With Model TEC-632671C!
Product Description
Questions and Answers
Be the first to ask our experts a question about this part!
Model Compatibility
This part works with the following models:
Fix Number: FIX9059588
Manufacturer Part Number: 632549
Brand Model Number Description
Toro 20060 Lawn Mower - Recycler Mower
Toro 20061 Lawn Mower - Recycler Mower, With Bag
Toro 20653 Lawn Mower - Lawn Mower
Craftsman 247794510 Log Splitter - Log Splitter
Tecumseh 632540 Engine - Tecumseh Small Engine Model 632540 Parts
Tecumseh 632614 Engine - Tecumseh Small Engine Model 632614 Parts
Tecumseh 632671A Engine - Tecumseh Small Engine Model 632671A Parts
Tecumseh 632671C Engine - Tecumseh Small Engine Model 632671C Parts
Tecumseh 632757A Engine - Tecumseh Small Engine Model 632757A Parts
Tecumseh 640020A Engine - Tecumseh Small Engine Model 640020A Parts